Magdalena Trepczyńska

szkolenia–warsztaty–treningi10 kroków skutecznej autopromocji – trening komunikacji i autoprezentacji dla kobiet

oferta | zapisy | prowadzący

prowadzący:

Magdalena Trepczyńska

Jestem psychologiem (Wydział Psychologii UW) , trenerem umiejętności społecznych (Szkoła Warsztatu i Treningu Psychologicznego INTRA), trenerem efektywnego uczenia się (Centrum Edukacji i Rozwoju CEDR). Prowadzę szkolenia i konsultacje dla dorosłych oraz warsztaty dla dzieci i młodzieży.

Dorosłych szkolę z zakresu efektywnej komunikacji, asertywności, twórczego myślenia. Moje szkolenia są nastawione na ćwiczenie powyższych umiejętności w sytuacjach zawodowych i prywatnych. Podczas szkoleń zwracam szczególną uwagę na ćwiczenie umiejętności, dostosowywanie programu do potrzeb uczestnika i przekazywanie praktycznych wskazówek.

Prowadzę także warsztaty umiejetności wychowawczych dla rodziców. Podczas warsztatów dzielę się moim doświadczeniem związanym z byciem rodzicem , pomysłami, które wypracowałam pracując z dziećmi i młodzieżą oraz moją wiedzą psychologiczną i trenerską. Każdy warsztat jest skoncentrowany na ćwiczeniu konkretnych, przydatnych w wychowywaniu dziecka umiejętności oraz na wymianie doświadczeń.

Dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat prowadzę warsztaty stymulujące rozwój pamięci, logicznego i twórczego myślenia (Akademia Małego Geniusza) oraz treningi wspierające naukę czytania (Tekstożerca). Natomiast dzieciom od 11 r.ż. oraz młodzieży przekazuję wiedzę i umiejętności związane z efektywnym uczeniem się. 

Od 2009 roku moje warsztaty, szkolenia i treningi organizuję we własnym zakresie lub we współpracy z innymi firmami i instytucjami. Do współpracy zapraszam często specjalistów z innych lub pokrewnych dziedzin.

 

Ważniejsze projekty:

 • Gimnazjum nr 2 w Szczytnie - cykl warsztatów; techniki efektywnego nauczania i uczenia się, indywidualizacja, motywowanie do nauki; trener
 • Gimnazjum nr 1 w Szczytnie - cykl warsztatów, techniki uczenia się i metody motywowania do nauki; trener
 • Gimnazjum im, Jana Pawła II w Wielbarku - cykl warsztatów, motywowanie do nauki, techniki efektywnego uczenia sie i nauczania, indywidualizacja; trener
 • Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy - cykl warsztatów umiejętności wychowawczych; trener
 • Centrum Edukacji i Rozwoju CEDR - cykl warsztatów umiejętności wychowawczych
 • Wydawnictwo BC EDU – autopromocja i kreowanie wizerunku kluczem do odnoszenia sukcesów; trener
 • Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń – komunikacja z uczniem, twórcze nauczanie, praca z uczniem zdolnym, rozwijanie inteligencji emocjonalnej; trener
 • Ośrodek Socjoterapii nr 1 w Warszawie – koncentracja, motywacja, praca z uczniem trudnym; trener
 • Ministerstwa Rozwoju Regionalnego – budownie zespołu; konsultant
 • Narodowy Fundusz Zdrowia – obsługa klienta; konsultant
 • EduBroker, Nowmar, Ortega, Leszczyńska Agencja Wydawnicza – sprzedaż, obsługa klienta, negocjacje; konsultant

Referencje:

Fundacja RoRo

Stowarzyszenie na rzecz Dzieci i Rodzin, Stowarzyszenie LATAWIEC

Centrum Edukacji i Rozwoju CEDR

Centrum Edukacji i Rozwoju CEDRDorota Kuciej

Dorota Kuciej - od lat interesuje się wizażem i stylizacją,  ukończyła Europejską Szkołę Stylizacji Select (2008), brała udział w profesjonalnych sesjach zdjęciowych dla firmy Rittal Polska, współpracowała z fotografką Edyta Ćmikiewicz (Satynowe Studio) oraz wizażystką Anną Kołygą przy realizacji teledysku Pinnaweli (Natalii Przybysz) „Indiana”.

Prowadzi indywidualne lekcje wykonywania makijażu. Doradza swoim klientkom m.in. w zakresie kolorystyki oraz doboru makijażu do okoliczności. Ponadto wykonuje makijaże wieczorowe i ślubne. Zainteresowanie wizażem łączy ze studiami doktoranckimi na Wydziale Filozofii UKSW.

Magdalena Trepczyńska szkolenia–warsztaty–treningi
naszestrony.eu/magdalena | magda.trepczynska@wp.pl | 880 601 409

(C) Magdalena Trepczyńska 2011