Jestem psychologiem (absolwentką Wydziału Psychologii UW) i zarazem trenerem umiejętności społecznych (ukończyłam Szkołę Trenerów w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA). Od 2009 r. prowadzę szkolenia i warsztaty, zaś od 2012 r. – warsztaty dla rodziców.

Swoje umiejętności w zakresie pracy z rodzicami doskonaliłam m.in. w „Szkole dla Rodziców i Wychowawców” Sylwii Sakowskiej – psychologa, autorki książek dla rodziców i głównej propagatorki warsztatów dla rodziców prowadzonych w oparciu o metodę Faber i Mazlish, a także na szkoleniu dla rodziców metodą Gordona, następnie uzupełniając swoją wiedzę dzięki najnowszej literaturze na ten temat.

Współpracując ze Stowarzyszeniem dla Dzieci i Rodzin „Latawiec”, z Centrum Edukacji i Rozwoju CEDR oraz Stowarzyszeniem „W stronę marzeń”, prowadziłam warsztaty dla rodziców, w tym rodziców przedszkolaków (z przedszkoli nr 109, 130, 131, 220, 234 w Warszawie) i uczniów (SP nr 120 z oddziałami integracyjnymi), a także dla rodziców wskazanych przez Ośrodek Pomocy Społecznej na Żoliborzu i członkiń Klubu Mam Stowarzyszenia „W stronę marzeń”. Warsztaty dla rodziców realizuję zarówno w formie kursów (10 spotkań po 3 godziny), jak i krótkich warsztatów i seminariów (do 4 godzin).

Ponadto od wielu lat prowadzę szkolenia dla nauczycieli w zakresie komunikacji z uczniem, efektywnego uczenia się i nauczania oraz motywowania do nauki w różnych szkołach w Polsce, dotychczas m.in. w: Szczytnie, Wielbarku, Dobroniu, Pabianicach, Konstantynowie Łódzkim, Siennie i Warszawie.

Warsztaty dla dzieci w zakresie skutecznej komunikacji, asertywności, radzenia sobie ze stresem i efektywnej nauki prowadzę we współpracy z firmą Wiedzieć Więcej Warsztaty Edukacyjne, Uniwersytetem Dzieci, Stowarzyszeniem dla Dzieci i Rodzin „Latawiec”. Pracuję z dziećmi mającymi trudności w nauce i problemy z koncentracją, wspieram dzieci w rozwijaniu umiejętności rozwiązywania konfliktów i nawiązywaniu kontaktów z rówieśnikami.

Jestem mamą dwóch energicznych chłopców, wielbicielką kwiatów i dobrej muzyki.